אלפנאר למגזר העסקי

המעסיקים הם השותפים הכי חשובים למימוש החזון של אלפנאר בפועל. מתוך החיבור של המגזר העסקי, גם למניע הערכי ובוודאי למניע הכלכלי, ההשקעה במשאב האנושי ממוקדת הצמיחה הכלכלית של העסקים ומשפיעה בצורה ישירה גם על שורת הרווח וגם על האיתנות העסקית.

אלפנאר כאן, על-מנת לסייע לארגונים, קטנים כגדולים, בצורה הוליסטית ומקיפה בכל צרכי האגון הקשורים למשאב האנושי, החל מבניית אסטרטגיית התעסוקה בארגון, דרך תהליכי מיון וגיוס אשר מותאמים לצרכי העסק ולאופי של האוכלוסייה הערבית ועד לתמיכה בכל הצרכים השוטפים הקשורים לתעסוקת העובדים.

מחלקת קשרי מעסיקים באלפנאר ערוכה להעניק לכם תמיכה מלאה עבור כל צרכי העסק בתחום התעסוקה. לכל עסק ממונה מנהל/ת תיק לקוח אשר מלווה את העסק באופן אישי ומעניק את כלל התמיכה והייעוץ הנדרשים.

masekem

אסטרטגיית תעסוקה

  • הנגשת כלי סיוע ותקציבים - משרד הכלכלה מעמיד לרשות מעסיקים מספר כלים המיועדים לעודד הכשרה והעסקת עובדים מהחברה הערבית. אלפנאר מציעה שרות ליווי למעסיקים בכל תהליך הפניה, מילוי הטפסים, והגשת הבקשות למשרד.

  • גיוון תעסוקתי - אלפנאר מציעה למעסיקים ארגז כלים המסייע ביישום גיוון בתעסוקה במקום העבודה, במיקוד על העסקת עובדים מהחברה הערבית. אנו בקיאים בכל הניואנסים התרבותיים הקשורים בחברה הערבית ומייעצים לעסקים משלב איתור העובדים הפוטנציאלים, דרך שלבי המיון והקבלה, ועד להטמעה, פיתוח וקידום עובדים.

  • חיבור לקהילה - הנגשת יוזמות קהילתיות המחברות בין המגזר העסקי לבין הקהילות (עידוד פעילות חברתית מתוך הבנה אחריות עסקית).

גיוס עובדים

  • איתור וגיוס - גיוס כוח אדם איכותי ומותאם עבור המעסיק, באמצעות התאמה מקצועית של מועמדים למשרות ע"פ דרישות התפקיד, פרופיל המשרה והמאפיינים החברתיים והתרבותיים של החברה הערבית.

  • מיון עובדים - התאמת והכשרת העובד לסביבת העבודה הייעודית ע"י צוות מיומן ומקצועי המכיר את הצדדים השונים של העסק - אווירה, תרבות ארגונית, צרכים, שיטות עבודה, ניהול ועוד.

  • פרסום - במסגרת תהליך האיתור, אלפנאר מעניקה שירותי פרסום חינמיים למשרות חמות באמצעות ערוצי מדיה ייעודיים בחברה הערבית

תמיכה שוטפת

  • מעקב וליווי - ליווי המעסיק בשלבי קליטת העובד וליווי העובד לאחר תהליך הקליטה, על-מנת להבטיח את הצלחת ההשמה הן עבור המעסיק והן עבור העובד.

  • הכשרות מקצועיות - אלפנאר בוחנת את צרכי כוח האדם של הארגון ומאתרת פערים וצרכים לא ממומשים. על בסיס זה, אלפנאר מפתחת אסטרטגיית הכשרות מקצועיות ותוכנית פעולה לפיתוח וקידום הכשרות מקצועיות מותאמות לצרכי המעסיק.

אורית בר - מנהלת מחלקת קשרי מעסיקים - בעלת ניסיון של 20 שנים בתחום התעסוקה וקשרי מעסיקים עם התמחות בחברה הערבית (BA בכלכלה ושיווק). 
מנהלות תיקי לקוחות - חנאן חסן (BA בכלכלה, MA ייעוץ ארגוני), נרדין לובני (BA), רחיב דיאב (BA במדעי החברה), איה והבי (BA במדעי החברה).

 

שותפים לעשייה